Patrycja i Marcin

Szczególne podziękowania dla dr. Jana Lewandowskiego za profesjonalne podejście, bardzo konkretne i szybkie decyzje oraz bezpośrednio podjęte działania. Wszystkie wizyty, zabiegi przebiegały w bardzo przyjaznej i serdecznej atmosferze, co powodowało, że zapominało się o całym stresie.
Po siedmiu latach bezskutecznych starań i z brakiem jakiejkolwiek diagnozy problemu trafiliśmy do Kliniki nOvum do dr. Jana Lewandowskiego i momentalnie zmieniło się wszystko na lepsze. Mimo komplikacji przy pierwszej próbie i nieprzetrwaniu pobranych komórek natychmiast zostały podjęte przez doktora dalsze czynności w efekcie czego, jesteśmy już dziś w 12 tygodniu ciąży 😊. Chcielibyśmy opowiedzieć na naszym przykładzie, że nie można się poddawać, ale iść za ciosem mimo przeszkód. To dzięki wsparciu, indywidualnemu zaangażowaniu i determinacji dr Jana, po prostu czuliśmy, że jesteśmy w dobrych rękach. Kiedy pojawiła się ciąża, radość była wspólna.
Od momentu pierwszej wizyty w klinice do zajścia w ciążę mimo komplikacji minęły zaledwie 2 miesiące. Terminy wizyt były bardzo dogodne, szczególnie dla nas jako osób przyjezdnych z innego miasta. Wizyty odbywały się nawet w godzinach wieczornych i w soboty.
Dziękujemy również całemu personelowi i Paniom położnym za pomoc i ciepłą atmosferę. W Klinice nOvum można było się poczuć naprawdę wyjątkowo 😊.
Pozdrawiamy Patrycja i Marcin

Powrót do historii pacjentów